logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

W tym trudnym dla nas czasie Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie wziął udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej- „Razem na Święta”. Celem było niesienia pomocy innym, budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych, tak aby nikt w te Święta nie czuł się samotny, niepotrzebny lub opuszczony.

Uczniowie własnoręcznie zrobili kartki bożonarodzeniowe, stroiki, upiekli słodkie pierniczki oraz ciasta i przekazali je osobom, które będą spędzać Święta w samotności, aby tym samym wywołać odrobinę uśmiechu na ich twarzach i pokazać, że ktoś o nich pamięta.

Uczniowie chętnie podzielili się zdjęciami z ich kulinarnych i artystycznych działań. Do akcji włączyli się również nauczyciele, a całość koordynowała Pani Aleksandra Włudzik.