Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie w dniach 29 lutego i 5 marca 2024 r. przeprowadził regionalny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. W konkursie wzięło udział 73 uczniów z 39 szkół ponadpodstawowych z  województwa małopolskiego.

Tegoroczna edycja konkursu została zorganizowana na terenie Politechniki Krakowskiej w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”. Do etapu regionalnego zakwalifikowały się dwie uczennice klasy 5PP, kształcące się w zawodzie technik ekonomista: Sylwia Porębska i Katarzyna Dela. Organizacją etapu szkolnego zajęła się Anna Marzec – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Do etapu centralnego, który odbędzie się w Warszawie, zakwalifikowała się Sylwia Porębska, która zajęła pierwsze miejsce!

12 marca br. Józef Bajdel Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie wręczył nagrody laureatom konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” oraz listy gratulacyjne dla ich nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce, rozwijaniu swoich pasji, oraz powiedzenia w etapie centralnym.

Autor: Anna Marzec