logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Licznik odwiedziń
498850
Dziś446
Wczoraj660
Ten tydzień3735
Ten miesiąc16097
Wszystkie498850
wrzesień 2015
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

uniafundusz

Erasmus1      rolaperasmus

 

Rok szkolny 1947/48

  1. Błaszczyk Stanisława
  2. Bożek Czesław
  3. Frączek Sabina
  4. Gaździcki Henryk
  5. Grządziel Krystyna
  6. Grządziel Lucyna
  7. Kazibudzka Filomena
  8. Kowalska Janina
  9. Król Władysława
  10. Majcher Wanda
  11. Palimąka Otylia
  12. Pazera Władysława
  13. Przestawska Martyna
  14. Schoeneich Halina
  15. Soczówka Adolfa
  16. Szczepka Irena
  17. Warchala Bogusław
  18. Ziołowicz Henryka
  19. Zuzińska Władysława

 Rok szkolny 1948/49

  1. Białynowicz Izabela
  2. Bober Józef
  3. Dróżdż Alfred
  4. Brożek Danuta
  5. Cisłowska Zofia
  6. Deńca Marianna
  7. Dąbrowska Zofia
  8. Hofman Lucyna
  9. Kabziński Tadeusz
  10. Kaźmierczyk Zofia
  11. Kościak Eugenia
  12. Kurczyk Mirosław
  13. Krzywda Henryk
  14. Książek Maria
  15. Lewińska Romana
  16. Machejek Helena
  17. Mirowski Kazimierz
  18. Mucha Józef
  19. Nadolska Stanisława
  20. Pogoda Barbara
  21. Regucka Natalia
  22. Pietras Stanisław
  23. Szczepka Janina
  24. Sobieraj Honorata
  25. Sroka Ewa
  26. Skocha Zenon
  27. Szumera Wiesława
  28. Radosz Natalia
  29. Dresler Roman
  30. Gawędzki Zenon
  31. Jamroży Stanisław
  32. Kądziela Tadeusz
  33. Kobylec Mirosława
  34. Krawiec Wanda
  35. Kruszec Józef
  36. Król Dobrosława
  37. Porębski Wincenty
  38. Szwaczka Maria
  39. Sztuk Stanisław
  40. Tarko Janina
  41. Włodarczyk Mieczysław
  42. Włodarczyk Marian

Rok szkolny 1949/50

  1. Bałazy Stanisława
  2. Bijak Czesław
  3. Bijak Roman
  4. Bogacz Teresa
  5. Borowski Bolesław
  6. Chyży Aleksander
  7. Czekaj Jan
  8. Gądek Helena
  9. Gądek Mieczysława
  10. Hyża Daniela
  11. Karkowska Mirosława
  12. Kąkiel Jadwiga
  13. Knaś Zyta
  14. Król Maria
  15. Kupska Helena
  16. Kwapień Marianna
  17. Macikowska Janina
  18. Małkiewicz Leokadia
  19. Milewska Janina
  20. Moskwa Henryk
  21. Mosna Alicja
  22. Muszyńska Zdzisława
  23. Micek Krystyna
  24. Nowak-Halas Stanisława
  25. Płatek Krystyna
  26. Pierzchała Wiesława
  27. Porębska Cecylia
  28. Pytel Sławomira
  29. Rachwał Helena
  30. Skrzyniarz Marianna
  31. Stawiarska Helena
  32. Stawiarska Janina
  33. Staszkiewicz Janina
  34. Szczubiak Zygmunt
  35. Szostak Krystyna
  36. Szwaja Leokadja
  37. Szybecka Wanda
  38. Wąwoźna Mieczysława
  39. Więcek Henryk
  40. Zielonka Maria
  41. Żelichowska Zofia
  42. Żur vel Żurek Jan
  43. Adamek Kazimiera
  44. Banach Danuta
  45. Błaszczyk Tadeusz
  46. Brożek Bogusława
  47. Chałan Stanisława
  48. Chećko Rudolf
  49. Domagała Leonia
  50. Doniec Zenobia
  51. Gaździcka Wincentyna
  52. Gąsior Zofia
  53. Jaźwiec Stanisława
  54. Kajdy Kazimiera
  55. Kawalec Stefania
  56. Karlik Zdzisław
  57. Kłucińska Władysława
  58. Książek Marta
  59. Krzyżek Piotr
  60. Kubicha Elżbieta
  61. Krzysztofik Zdzisława
  62. Kucharski Stanisław
  63. Mazur Stanisława
  64. Mazur Wiesława
  65. Moroz Maria
  66. Ogrodzińska Leokadia
  67. Piec Emilia
  68. Pycia Sabina
  69. Ślęzak Kazimiera
  70. Szlęk Krystyna
  71. Szpak Józef
  72. Szenajch Teresa
  73. Tutaj Jan
  74. Wędzona Natalia
  75. Wolna Helena
  76. Winczewska Alfreda

 Rok szkolny 1977/78

  1. Adamska Anna
  2. Bazior Łucja
  3. Beneś Wiesława
  4. Borek Bożena
  5. Duniec Lidia
  6. Gamrat Irena
  7. Grudzień Danuta
  8. Jeżowska Krystyna
  9. Kara Teresa
  10. Krzywda Jadwiga
  11. Mentel Lucyna
  12. Mierzwa Małgorzata
  13. Misztal Teresa
  14. Nabielska Maria
  15. Nowak Bożena
  16. Patej Anna
  17. Persona Cecylia
  18. Pogoń Genowefa
  19. Rogowska Bożena
  20. Szarek Grażyna
  21. Szywiec Jadwiga
  22. Szymborska Anna
  23. Zdeb Zofia
  1. Bac Grażyna
  2. Bentkowska Zofia
  3. Buczek Jolanta
  4. Gąciarz Barbara
  5. Gądek Zdzisława
  6. Gola Tadeusz
  7. Gurbiel Zenona
  8. Górnik Wanda
  9. Janus Zygmunt
  10. Knafel Teresa
  11. Kołodziej Alicja
  12. Konieczna Aniela
  13. Kościelniak Halina
  14. Kozioł Irena
  15. Książek Ewa
  16. Kucharska Małgorzata
  17. Maleta Lidia
  18. Marcinkowska Barbara
  19. Milewska Irena
  20. Miodowska Małgorzata
  21. Młyńska Teresa
  22. Musielewicz Anna
  23. Okładło Elżbieta
  24. Perek Janina
  25. Pięta Lidia
  26. Podsiadło Adam
  27. Polarz Alicja
  28. Połeć Małgorzata
  29. Seweryn Maria
  30. Skwara Bożena
  31. Stachowicz Ewa
  32. Suwała Wiesław
  33. Szarek Jerzy
  34. Szmer Bożena
  35. Tarwa Lucyna
  36. Wach Anna
  37. Wiejacha Grażyna
  38. Więcławek Joanna
  39. Zięba Anna
  40. Żurek Anna

 Rok szkolny 1978/79

  1. Balec Jolanta
  2. Bańbuła Anna
  3. Buczek Teresa
  4. Gajos Irena
  5. Gancarczyk Barbara
  6. Gądek Józefa
  7. Gola Agata
  8. Gretka Teresa
  9. Hałuda Jadwiga
  10. Kacińska Elżbieta
  11. Kiereś Teresa
  12. Kobylec Bogumiła
  13. Konieczna Anna
  14. Krzciuk Regina
  15. Królczyk Danuta
  16. Kwiecień Elżbieta
  17. Maj Barbara
  18. Matias Marta
  19. Mazur Alina
  20. Miszczyk Halina
  21. Motyka Małgorzata
  22. Nowak Bożena
  23. Obrusik Cecylia
  24. Pobędza Teresa
  25. Serwatka Bogusława
  26. Sokół Barbara
  27. Starnawska Maria
  28. Szmalec Jadwiga
  29. Szostak Krystyna
  30. Wierzbicka Anna
  31. Wolna Jolanta
  32. Wydmańska Marta
  33. Zyguła Cecylia
  34. Zmarlak Danuta

 

  1. Adamek Anna
  2. Capiga Elżbieta
  3. Dubielak Teresa
  4. Dybich Lucyna
  5. Galanowicz Stanisław
  6. Jakubowska Agata
  7. Janus Aleksandra
  8. Jędrzejczyk Ilona
  9. Kasprzycka Lucyna
  10. Kobas Barbara
  11. Kopeć Celina
  12. Kosek Halina
  13. Kozaczka Alicja
  14. Kuboas Jolanta
  15. Kucharska Małgorzata
  16. Kumorowska Teresa
  17. Manczarska Teresa
  18. Misiek Halina-Barbara
  19. Moszczak Małgorzata
  20. Mól Grażyna Barbara
  21. Ochocka Grażyna
  22. Pachocińska Zofia
  23. Pietrzak Barbara
  24. Pluta Marta
  25. Podstawska Krystyna
  26. Ryś Maria
  27. Rzepka Józefa
  28. Sęk Janina
  29. Słownik Krystyna
  30. Sułkowska Janina
  31. Walnik Zdzisława
  32. Warwas Teresa
  33. Wolnik Bogusława

 

  1. Bujak Joanna
  2. Juzaszek Barbara
  3. Kamińska Dorota
  4. Kluczewska Czesława
  5. Kosińska Dorota
  6. Kubińska Elżbieta
  7. Książek Anna
  8. Nocoń Krystyna
  9. Mazurek Grażyna
  10. Michniewska Teresa
  11. Morąg Barbara
  12. Murowana Jolanta
  13. Paczocha Małgorzata
  14. Pałka Barbara
  15. Pluta Ewa
  16. Porębska Alicja
  17. Równicka Jadwiga
  18. Rusek Urszula
  19. Skóra Elżbieta
  20. Smok Helena
  21. Słomka Jadwiga
  22. Szczerba Zofia
  23. Wajda Bogusława
  24. Włodarczyk Małgorzata
  25. Zięba Teresa
  26. Zyguła Mirosława
  27. Zyguła Sabina