Logotypy

Realizacja zajęć językowo- kulturowo- pedagogicznych przygotowujących do mobilności zagranicznej w ramach przedsięwzięcia „Europejski staż zawodowy pewnym startem w przyszłość” o numerze FERSVET-2022-1-PL01-KA122-VET-000072702 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+  w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

Młodzież zakwalifikowana do projektu przygotowując się do lutowego wyjazdu uczęszczała na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego zawodowego, zajęcia kulturowe oraz zajęcia z psychologiem, które trwały od 21.11.2023 do 19.12.2023. Zajęcia te miały na celu przygotowanie uczniów do pracy, poznania włoskiej kultury i tradycji. Zajęcia z języka angielskiego zawodowego przeprowadziła p. Aneta Jakubas, zajęcia kulturowe przeprowadziła p. Marzena Krzyżkiewicz, a zajęcia z psychologiem przeprowadziła p. Monika Paterek-Pierzak.