20240516 154211

16 maja 2024 roku w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród “Inspirator kariery 2024” zorganizowana przez Instytut Pracy i Kariery. Statuetkę “Inspiratora Kariery” z rąk Prezesa Fundacji Instytutu Pracy i Kariery odebrała Pani Marzena Samborska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie.

Konkurs ma na celu wybór, promowanie podmiotów działających w zakresie edukacyjnym i biznesowym, które podejmują inicjatywy na rzecz podniesienia jakości kształcenia zawodowego i rozwoju biznesu. Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie został nagrodzony w kategorii “Edukacja” za realizowanie od wielu lat innowacyjnych działań na rzecz rozwoju uczniów i szkoły, zwłaszcza projektów unijnych, w tym Erasmus+. Projekty unijne, pozwalające uczniom nabywać nowe umiejętności i doświadczenia, realizowane są w szkole od roku 2007.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie, Pani Marzena Samborska, złożyła podziękowania za wręczone nagrody w imieniu wszystkich nagrodzonych w kategorii “Edukacja”. Szkołę na uroczystości reprezentowała również Pani Marzena Walczak – Kierownik Szkoleń Praktycznych. Wśród nagrodzonych znalazły się również takie podmioty, jak Toyota i Comarch.