W sobotę 27 stycznia 2024r. na swoim balu studniówkowym bawili się maturzyści Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie. Piękna, wzruszająca uroczystość odbyła się w „Gościńcu” w Czuszowie.

29eaf0b2 c091 4285 ad27 0364f75232a7 1

Część oficjalną wydarzenia rozpoczęła pani  dyrektor szkoły Marzena Samborska słowami:
“Szkoła to nie tylko mury, ale przede wszystkim ludzie i ich losy. Lata szkolne łączą ludzi w szczególny sposób. To czas nawiązywania przyjaźni, to czas pierwszych miłości, czas kształtowania charakterów i czas dojrzewania.”

Pani Dyrektor dziękowała wychowawcom i kadrze nauczycielskiej za pracę i trud wychowywania młodzieży.

Dyrektor życzyła maturzystom, dobrze zdanych egzaminów, urzeczywistnienia marzeń i planów, a pod adresem kierownictwa szkoły, wychowawców i nauczycieli skierowała słowa wdzięczności za ich żmudną, codzienną pracę, trud, zaangażowanie oraz poświęcenie w wychowywanie i nauczanie młodzieży. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za wychowanie i wysiłek włożony w przygotowanie balu studniówkowego.

Podziękowań i gorących życzeń było wiele. Dołączyli do nich m.in. przedstawiciele Rady Rodziców – Wojciech Musiał oraz Ewa Kowalska.

Nie zabrakło również podziękowań od maturzystów, którzy słowa wdzięczności za opiekę i wszystkie dobre chwile spędzone razem skierowali do dyrekcji, grona pedagogicznego, wszystkich pracowników szkoły, a przede wszystkim do wychowawców –  Jolanty Musiał -Hac, Anny Marzec, Jarosława Węgrzynowicza i Jarosława Panowka.

Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczął się polonezem w wykonaniu maturzystów i towarzyszących im osób. W imieniu młodzieży część oficjalną studniówki prowadzili: Kacper Musiał, Kinga Krzywonos, Wiktoria Nowak, Kinga Banasik, Mateusz Piwowarski. Repertuar wokalny przygotowały wokalistki w składzie: Kinga Krzywonos, Magdalena Gaździcka, Karol Wawrzeń,  Emilia Pawlik, Oliwia Idzik.

Przepiękna oprawa studniówkowa przygotowana przez młodzież, piękne balowe stroje, muzyka, wszystko to spowodowało, że był to wspaniały pierwszy bal. Czar tego wieczoru będzie wspominany przez długie lata. Życzymy maturzystom „połamania piór na maturze”.

Bal Studniówkowy “Ekonomika” -fotorelacja

Autor: Agnieszka Krawczyk