31 maja br. uczniowie naszej szkoły w ramach projektu “Ruch z Sensem” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej zorganizowała akcję charytatywną “Dla Brajana” w połączeniu z Dniem Sportu i Dniem Dziecka.

Udział w  projekcje zachęcił uczniów i całą społeczność szkolną do działania na rzecz okolicy, w której żyją na co dzień. Młodzież odkryła, że jest w stanie proponować własne inicjatywy lokalne i zainteresować nimi społeczność lokalną. To wzmacnia poczucie podmiotowości młodych ludzi i zwiększa szansę  na podejmowanie przez nich podobnych przedsięwzięć w przyszłości.

Dzień ten był przepełniony licznymi atrakcjami, dzięki, którym udało się zebrać określoną kwotę na rehabilitację dla Brajana, który w wyniku wypadku samochodowego doznał poważnych obrażeń kręgosłupa. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w tak szlachetnej akcji. Wasze serca są wielkie!!!

Pragniemy gorąco podziękować instytucją i firmą z naszej okolicy:
– Centrum Kultury i Sportu w Miechowie,
– Gminny Ośrodek Zdrowia w Miechowie,
–  Pizzeria i Restauracja „Vita”
– F. H. U. MOTORS Mechanika Pojazdowa,
– Centrum Ubezpieczeń IMPERIAL  NDF Sp. z o.o.,
– F.H. P.  Wołoch w Miechowie.

{gallery}2016/dziensportu{/gallery}