W dniu 22.12.2015 r.  na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyło się Przedstawienie Bożonarodzeniowe pt. “Bóg przychodzi”.

Widowisko przygotowane zostało pod kierownictwem s. Katechetki Teresy Małgorzaty Wolskiej OSB oraz p. Katechety Sławomira Wody. W role jasełkowe wcielili się uczniowie ZS NR 1 w Miechowie. Po jasełkach katecheci poprowadzili modlitwę, a następnie odbyły się życzenia, po których uczestnicy udali się na wigilie klasowe.
Samorząd Szkolny wraz z uczniami klas pierwszych zorganizował wspólne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.

Ten dzień upłynął w “ekonomiku” bardzo ciepło i rodzinnie. Nie zabrakło wzruszeń, dzielenia się opłatkiem, śpiewu kolęd, a także potraw wigilinych.{gallery}2016/jaselka{/gallery}