7 grudnia br. w Zespole Szkół Nr 1 młodzież obchodziła tradycyjne mikołajki. W tym dniu  św.Mikołaj roznosił słodycze i przypominał nam, że wkrótce święta…

Z powodu mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły odwiedzili kilka miejsc w naszym miechowskim środowisku.

Członkowie PCK, którzy działają w wolontariacie w Domu Kombatanta, odwiedzili swoich podopiecznych przygotowując dla nich świąteczny program i ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Opiekunkami PCK są panie M. Stachurska, K. Pietrzyk.
    Młodzież z Ekonomika wraz ze św. Mikołajem pod opieką katechety Sławomira odwiedzili mężczyzn mieszkających w Schronisku im. Św. Brata Alberta, Dom Dziecka w Miechowie, Dom Kombatanta, Dom Pomocy Społecznej. Św. Mikołaj rozdawał prezenty, odbyła się wspólna modlitwa, życzenia i kolędowanie. Był to piękny, cenny czas spotkania z bliźnimi.
{gallery}2016/mikolaj{/gallery}