24 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Akademię przygotowali uczniowie klas III, a mottem przewodnim uroczystości były słowa Tadeusza Śliwiaka – “Ta nasza młodość ten szczęsny czas, ta para skrzydeł zwiniętych w nas”. Pani Dyrektor Marzena Samborska podziękowała uczniom za wytrwałą pracę i za dbanie o wizerunek szkoły oraz wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską.

Rodzice najlepszych absolwentów otrzymali listy gratulacyjne. Podziękowania skierowane zostały także do nauczycieli i wychowawców klas kończących szkołę oraz do Rady Rodziców. Życzymy naszym maturzystom powodzenia i jak najlepszych wyników. Mamy nadzieję, że zdane egzaminy będą udanym startem w dorosłe życie. Trzymamy kciuki!

{gallery}2015/koniec{/gallery}