Piątek, 28 kwietnia bieżącego roku był dniem zakończenia nauki w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie dla klas maturalnych technikum.

Absolwenci, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, wraz z rodzicami, wychowawcami oraz zaproszonymi gośćmi.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Proboszcz Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie – ks. Franciszek Siarek, Wicestarosta Powiatu Miechowskiego – Paweł Osikowski oraz liczni rodzice.

Dyrektor Szkoły – Marzena Samborska – zwróciła się do absolwentów, życząc im dużo zdrowia, zdania matury, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, jak również spełnienia marzeń i planów. Życzenia te zakończyła słowami: “Z dumą mówcie o Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie, popularnym Ekonomiku, »Moja Szkoła«”

Szkołę Ukończyło 125 absolwentów z czterech klas: IV GR – wychowawca: Marta Rutecka, IV HS – wychowawca: Małgorzata Żaba, IV L – wychowawca Witold Kozłowski, IV P – wychowawca Agnieszka Krawczyk.

Zapraszamy na fotorelację z tej uroczystości: