Dnia 22.02.2023 roku uczniowie klasy 3GR, 4GR, 4GRP i 1GL Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie, kształcący się w zawodzie technik geodeta, pod opieką p. Beaty Kulig i p. Anny Kosakowskiej -Pasek, aktywnie uczestniczyli w XVI edycji Wielkiej Lekcji Inżynierii Środowiska i Geodezji zorganizowanej przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.Podczas wykładów uczniowie mogli uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytanie „Czy kosmos może być dla nas domem?” Udział w wykładach pozwolił uczniom poszerzyć horyzonty oraz pogłębić wiedzę. Na koniec „Wielkiej Lekcji Inżynierii Środowiska i Geodezji” został przeprowadzony test sprawdzający zdobytą wiedzę. Uczniowie naszej szkoły z klasy 4GRP zajęli trzecie miejsce, są to: Daria Mańka, Szymon Kopiński i Filip Rozwadowski. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!