W czwartek 25 kwietnia gościliśmy uczniów z klas gimnazjalnych i podstawowych, którzy są zainteresowani kształceniem w naszej szkole oraz delegację młodzieży z Liceum-Leyce Champ Blanc z Francji wraz z opiekunami: p. Marii Pier io oraz p. Pascal Cousseau. Po części oficjalnej, która odbyła się na sali gimnastycznej młodzież mogła zwiedzić sale lekcyjne, w których prezentowano poszczególne zawody. Pokazano specyfikę pracy ekonomisty, handlowca, logistyka, geodety, pracownika usług gastronomicznych, fryzjera, mechanika samochodowego, piekarza itp. Wybór bardzo duży więc mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie.

Obecnie w naszej szkole  realizowany jest projekt „Staże zawodowe gwarancją sukcesu” przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+. Okres realizacji projektu: 01.12.2018r. do 30.06.2020r. W ramach tego projektu odbędą się zagraniczne 4 – tygodniowe staże dla uczniów we Włoszech. Staże zostaną zrealizowane w dwóch mobilnościach. Pierwsza mobilność odbędzie się w okresie 04.11 – 29.11.2019r. a druga 02.03 – 27.03.2020r.

Zapraszamy do “Ekonomika”.

{gallery}2019/otwarty{/gallery}