IMG 1003 Kopiowanie

W naszej szkole odbył się apel poświęcony promocji czytelnictwa.

Pierwszą część apelu szkolnego przygotowali uczniowie z klasy I „s” kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Ich program zawierał wiersze i ciekawostki nt. książek, a także scenkę teatralną poświęconą potrzebie czytania („Sąd nad książką”). Zawierała ona przesłanie dydaktyczne oraz sporą dawkę humoru. Następnie głos zabrała pani Roma Zaprzalska- nauczyciel bibliotekarz Zs Nr 1, która przypomniała zasady funkcjonowania biblioteki, czytelni i pracowni multimedialnej. Przedstawiła także sprawozdanie z realizacji wieloletniego programu- “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, w ramach którego biblioteka szkolna otrzymała dofinansowanie do zakupu nowości czytelniczych, zgodnych z zainteresowaniami młodzieży.

IMG 1003 Kopiowanie

IMG 1012 Kopiowanie