Do kalendarza wydarzeń naszej szkoły zapisał się konkurs Ekonomik dawniej i dziś, którego kolejna edycja odbyła się 20 września br. Jest on skierowany do uczniów klas pierwszych, zaś jego główne cele związane są z propagowaniem wiedzy o historii i tradycji szkoły oraz podkreśleniem jej znaczenia w życiu społeczności lokalnej dawniej i obecnie.

W wyznaczonym terminie 15 uczniów reprezentujących klasy: I P, I GR, I L i I S,przystąpiło do rozwiązywania testu wiedzy, złożonego z pytań otwartych i zamkniętych. Wśród zwycięzców znaleźli się: Jakub Niewiara z kl. I L - I miejsce, Karolina Malczewska z kl. I S - II miejsce i Adrian Fundament z kl.I P - miejsce III.

Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom😊Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce w czasie Dorocznego Święta Szkoły połączonego ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.