logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

Do kalendarza wydarzeń naszej szkoły zapisał się konkurs Ekonomik dawniej i dziś, którego kolejna edycja odbyła się 20 września br. Jest on skierowany do uczniów klas pierwszych, zaś jego główne cele związane są z propagowaniem wiedzy o historii i tradycji szkoły oraz podkreśleniem jej znaczenia w życiu społeczności lokalnej dawniej i obecnie.

W wyznaczonym terminie 15 uczniów reprezentujących klasy: I P, I GR, I L i I S,przystąpiło do rozwiązywania testu wiedzy, złożonego z pytań otwartych i zamkniętych. Wśród zwycięzców znaleźli się: Jakub Niewiara z kl. I L - I miejsce, Karolina Malczewska z kl. I S - II miejsce i Adrian Fundament z kl.I P - miejsce III.

Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom😊Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce w czasie Dorocznego Święta Szkoły połączonego ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.