logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

29 września br. w ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym młodzież Zespołu Szkół Nr 1 pod opieką Pani  Justyny Kwinty oraz Agnieszki  Krawczyk wzięła udział w spotkaniu podsumowującym realizację drugiego etapu projektu "Młodzieżowy Uniwersytet Ekonomiczny". Spotkanie otworzył Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK, który przeprowadził wykład o funkcjonowaniu uczelni i organizacji procesu kształcenia.

w4

Następnie odbyło sie wręczenie certyfikatów, po czym uczniowie zostali oprowadzeni po kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego. Certyfikaty otrzymało 33 uczniów kształcących w zawodzie technik ekonomista. Udział w Młodzieżowym Uniwersytecie Ekonomicznym pozwolił uczniom nawiązać nowe kontakty, poszerzyć wiedzę ekonomiczną, społeczną, a także odkryć w sobie duszę przedsiębiorcy. W przyszłości zdobyte doświadczenie ułatwi uczniom naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Młodzież "Ekonomika" uczestniczy również w kolejnym  etapie projektu "Młodzieżowy Uniwersytet Ekonomiczny", który potrwa do czerwca 2022r.