logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

Plakat - Sprzątanie Świata

We wrześniu 2021 roku w szkole odbyła się kampania informacyjna „Myślę, więc nie śmiecę”. Klub Ekologa i uczniowie klas III HS, III S-P oraz II P wraz z opiekunami, podczas ogniska klasowego przeprowadzili Akcję Sprzątanie Świata w terenie.

Uczniowie posprzątali teren historycznej Bitwy pod Racławicami, przystępując w ten sposób do ogólnopolskiej akcji „Sprzątnie Świata – Polska 2021” której tegoroczne hasło brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę”. Akcja Sprzątanie świata – Polska 2021 jest wspólną lekcją poszanowania środowiska jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów.

Akcja Sprzątanie Świata

Akcja Sprzątanie Świata

Akcja Sprzątanie Świata

Akcja Sprzątanie Świata

Akcja Sprzątanie Świata