logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

Inauguracja nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie

„Nie potrafimy biec za słońcem,
Ale możemy je ciągle nosić w naszych sercach”

- tymi słowami Pani Dyrektor Marzena Samborska zainicjowała uroczystą inaugurację roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie.
W swoim wystąpieniu powitała wszystkich przybyłych gości, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim uczniów. Wyraziła troskę, ale i gotowość do pracy w trudnym czasie covidowym, apelując jednocześnie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w szkole. Pani Dyrektor podziękowała uczniom klas pierwszych, którzy tak licznie wstąpili w progi tej szkoły, za obdarzenie nas tak dużym zaufaniem. Życzyła całej społeczności szkolnej bezpiecznych, szczęśliwych i twórczych dni nauki i pracy.
Następnie, w imieniu Starosty Powiatu Miechowskiego, Pana Jacka Kobyłki, głos zabrał Pan Leonard Mazur - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. Życzył uczniom i nauczycielom zdrowia i wytrwałości w trudnych czasach, wynikających z covid19, a także kontynuowania wspaniałych tradycji szkoły i wysokich wyników w nauce.
W imieniu rodziców wystąpiła przewodnicząca Pani Małgorzata Konieczna oraz Pan Wojciech Musiał.
Na zakończenie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Przemysław Motyka podziękował Pani Dyrektor i nauczycielom za troskę związaną z edukacją i bezpieczeństwem w szkole, a także powitał w swoim gronie uczniów klas pierwszych.

Pierwszy września to także rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji referat okolicznościowy odczytała Karolina Zygmuntowicz, uczennica klasy III GRP.
Wychowawcami klas pierwszych zostali:

  1. Technikum, kształcące w zawodzie technik ekonomista - Pani Justyna Kwinta.
  2. Technikum, kształcące w zawodzie technik geodeta i technik ekonomista - Pani Beata Kulig.
  3. Technikum, kształcące w zawodzie technik logistyk - Pani Katarzyna Mucha.
  4. Technikum, kształcące w zawodzie technik handlowiec - Pani Katarzyna Lis.
  5. Branżowa Szkoła I Stopnia - Pan Andrzej Wachacki

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022