logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

25 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.
Pani Dyrektor Marzena Samborska pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach. Podziękowała całej społeczności szkolnej za całoroczną owocną pracę, zwłaszcza za pracę zdalną w czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły. Na uroczystości obecny był ks. Franciszek Siarek - proboszcz parafii Grobu Bożego w Miechowie,  oraz Pan Wojciech Musiał - przedstawiciel Rady Rodziców.

z10

W tym dniu został podsumowany, realizowany w szkole, Ogólnopolski Projekt „BACZYŃSKI”. Jego koordynatorką była p. Ewa Nowakowska. Społeczność szkolna wzięła udział w montażu słowno-muzycznym pt. „ Jeśli testament, to z liści, a pomnik jeśli – z płomienia”, który prezentował sylwetkę Krzysztofa Kamila Baczyńskiego jako: ucznia, harcerza, grafika i poetę – żołnierza. Z tej okazji przygotowana została również miniwystawa - „Barbara i Krzysztof Baczyńscy. Tragiczna historia wojennej miłości od pierwszego wejrzenia”, a wspólne odśpiewanie „Warszawskich dzieci” było wyrazem hołdu dla poległych w powstaniu warszawskim, którego 77. rocznica przypadnie w połowie wakacji.
Obecny na  zakończeniu roku ks. proboszcz pogratulował młodzieży realizującej projekt "Baczyński" i życzył wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji.

z20

Od lewej Gabriela Sakłak, Monika Kudzia, Katarzyna Reszelewska, Julita Nowak, Kinga Krzywonos, Przemysław Motyka, Klaudia Wajda

Bezpiecznego lata i udanych wakacji!