Świadectwa maturalne oraz informacje o wynikach egzaminu maturalnego będą wydawane zdającym w dniu 5 lipca 2021 roku w budynku przy ul. Racławickiej 23 - sala gimnastyczna, według następującego porządku:

Klasa 4l – godzina 9.00

Klasa 4p – godzina 9.30

Klasa 4gl – godzina 10.00

Klasa 4s – godzina 10.30

Klasa 4hr – godzina 11.00

Absolwenci z lat ubiegłych – godzina 11.30

Proszę o przestrzeganie ustalonych godzin odbioru dokumentów.

Na terenie Szkoły obowiązują zasady sanitarne związane z pandemią COVID-19, tj. obowiązek zachowania dystansu, dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa maseczką. Dokumenty należy podpisywać używając własnego długopisu.

Zdający, którzy nie zdali egzaminu maturalnego z co najwyżej jednego przedmiotu obowiązkowego, mogą przystąpić do egzaminu poprawkowego z tego przedmiotu, który odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku o godzinie 9.00 w budynku Szkoły przy ul. Racławickiej 23. Zamiar przystąpienia do egzaminu poprawkowego należy zgłosić wypełniając Oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7_2314), dostępny na stronie www.oke.krakow.pl. Druki będą dostępne również w Szkole. Wypełnione i podpisane Oświadczenie należy wrzucić do skrzynki na pocztę, umieszczonej na dziedzińcu szkoły, w nieprzekraczalnym terminie do 12 lipca 2021 r. do godziny 14.00.

Ze względów organizacyjnych, przesyłanie Oświadczeń drogą mailową jest możliwe tylko w szczególnych przypadkach i wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu z sekretariatem szkoły.