30 kwietnia 2021 r., klasy IV zakończyły naukę w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie. 132 uczniów powiększyło grono absolwentów. Odbyła się telekonferencja na platformie GoogleMeet w której uczestniczyła dyrekcja szkoły, wychowawcy klas, nauczyciele oraz absolwenci. W ten nietypowy sposób można było pogratulować wszystkim ukończenia szkoły, wyróżnić osoby z najwyższą średnią i złożyć życzenia na przyszłość.

Dyrektor Szkoły - Marzena Samborska

Dyrektor Szkoły Marzena Samborska żegnając uczniów zacytowała słowa Św. Jana Pawła II:

"To, co otrzymałem w latach szkolnych do dzisiaj owocuje w moim życiu -
Miłość do Boga, Ojczyzny, szacunek do człowieka i pracy,
Otwartość na świat i jego problemy."

Droga młodzieży,

To Wasz ostatni dzień w tej szkole. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami zastaną nam w pamięci na długo. Wspominajcie tę szkołę mile jako to miejsce gdzie nie tylko pobieraliście naukę, ale gdzie uczono Was szanować tradycje i symbole narodowe. Gdzie uczono Was wzajemnego szacunku i wzajemnej życzliwości.

Zapisaliście się w historii tej Szkoły, a ona w historii Waszego życia.

Z całego serca życzę wszystkim absolwentom dużo zdrowia, zdania matury, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Życzę, aby wszystkie Wasze marzenia i plany spełniły się.

Wszystkiego dobrego! Z dumą mówcie o Ekonomiku "Moja Szkoła".

Spotkanie na platformie Google Meet Spotkanie na platformie Google Meet

W imieniu uczniów klas czwartych serdeczne podziękowania złożyła Aleksandra Ordys:

Dyrekcji Szkoły, za życzliwość, przychylność, bardzo dobrą organizację pracy szkoły i stałe polepszanie warunków do nauki.
Wychowawcom za opiekę wychowawczą, kształtowanie charakterów.
Nauczycielom za przekazywanie wiedzy w ciekawy i pasjonujący sposób.
Wszystkim pracownikom szkoły za czas spędzony w szkole w miłej i przyjaznej atmosferze.
W imieniu młodszych koleżanek i kolegów zabrał głos przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Przemysław Motyka życząc, samych sukcesów na maturze, dobrych początków i szczęśliwych zakończeń.

Uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych koordynowała Pani Justyna Kwinta przy współpracy z wychowawcami klas i Panem Witoldem Kozłowskim.

Wychowawca klasy IV S - Pani Katarzyna Lis z absolwentem Jakubem Kozłowskim
Wychowawca klasy IV P - Pani Justyna Kwinta z wyróżnioną absolwentką Aleksandrą Ordys
Wychowawca klasy IV HR - Pani Maria Idzik z absolwentką Barbarą Lelek
Wychowawca klasy IV L- Pani Katarzyna Mucha z wyróżnionymi absolwentami: Marcinem Bróg oraz Szymonem Gaik