logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

ZAPRASZAMY PO
NAJLEPSZY START W DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Zespół Szkół Nr 1 w Miechowie, popularnie nazywany "Ekonomikiem", jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się szkołą, do której zapraszamy w celu kontynuowania nauki. Nasza szkoła jest największą szkołą w powiecie miechowskim. „Ekonomik” to „Szkoła z pasją”, realizująca hasło „Bliżej ucznia”, otwarta na potrzeby wychowanków i zmieniające się zapotrzebowanie na rynku pracy. Absolwenci technikum otrzymują świadectwo dojrzałości i dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, co znacznie ułatwia im start na rynku pracy. Z roku na rok szkoła poszerza swoją ofertę edukacyjną. W nowym roku szkolnym unowocześniliśmy kierunki kształcenia, wprowadzając specjalizacje: zastosowanie technologii informatycznej w zarządzaniu firmą, handel internetowy, technologie informatyczne w logistyce, gospodarka nieruchomościami i planowanie przestrzenne, dietetyka i żywność ekologiczna.

Zespół

Zespół "Miechowianie"

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W NASZEJ SZKOLE?

  • Przygotowujemy do dalszego kształcenia i pracy zawodowej,
  • Nasz absolwent ma maturę i zawód,
  • Realizujemy szereg projektów unijnych,
  • Osiągamy dobre wyniki z egzaminów zewnętrznych,
  • Posiadamy dobrze wyposażone pracownie do kształcenia,
  • Zapewniamy internat i posiłki w stołówce szkolnej,
  • Mamy nowoczesną halę sportową,
  • W szkole panuje wyjątkowy klimat i atmosfera.
Erasmus - Niemcy Hala sportowa Zespół teatralny
Erasmus+ Hala sportowa Zespół teatralny

Oferta edukacyjna - czytaj więcej...

Zasady rekrutacji - czytaj więcej...