logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

W dniu 22 marca geodeci z naszego technikum wraz z nauczycielami geodezji uczestniczyli w Dniu Geodety zorganizowanym przez Stowarzyszenie Studentów Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej 'GEOIDA'.

To był owocny dzień. Mogliśmy usłyszeć o „udziale fotogrametrii w pracy współczesnego geodety”, zobaczyliśmy pokaz skanera laserowego, uświadomiliśmy sobie jak ważną „rolę pełni geodeta na budowie przyszłości”, mogliśmy obejrzeć prezentację studenckich projektów naukowych oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Bardzo dziękujemy studentom GiK PW za edukacyjne uświetnienie nam tego Dnia.