logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża

4        W Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie jednocześnie realizowanych jest kilka projektów mobilnościowych. Projekt „Europejski staż paszportem do zawodowej kariery” to jeden z projektów zagranicznych staży zawodowych realizowany przez ZS Nr 1w okresie 01.12.2017r.-31.08.2019r. Projekt finansowany w 100% ze środków programu Unii Europejskiej ERASMUS+.

66
„Europejski staż paszportem do zawodowej kariery” to projekt odbywania staży zawodowych w włoskich firmach, skierowany do 40 uczniów z Ekonomika.

Realizacja staży nastąpiła w okresie 03.09.2018-29.09.2018 I tura (20 uczniów) 2
oraz w okresie 04.02.2019-01.03.2019 II tura (20 uczniów).

Praktyki zagraniczne we włoskich firmach umożliwiły młodzieży powiązanie wiedzy teoretycznej z praktyczną i przyczyniły się do rozwoju osobistego i zawodowego. Dzięki wyjazdom i pracy
w zakładach uczniowie „Ekonomika” zdobyli nowe umiejętności i doświadczenia przez co są lepiej przygotowani do wejścia na rynek pracy. Zwiedzili również urokliwe włoskie miasta: Bolonię, Wenecję oraz Florencję.                                                                                   Stażyści/Wrzesień 2019

Umiejętności uczniów zdobyte podczas staży potwierdzone zostały przez uznawane w Europie dokumenty ECVET, Europass Mobilność oraz krajowe certyfikaty, które z pewnością stanowią istotny punkt CV w procesie poszukiwania pracy.                                                                                                            

1 0Stażyści/Luty 2019

          W Zespole Szkół Nr 1 jednocześnie realizowany jest też inny projekt mobilnościowy pn. „Staże zawodowe gwarancją sukcesu” w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Okres realizacji: 01.12.2018r. - 30.06.2020r.


W ramach projektu 50 uczniów z kierunków technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik geodeta oraz technik żywienia i usług gastronomicznych wyjedzie na czterotygodniowe staże do Włoch.

Pierwsza mobilność odbędzie się już w okresie 04.11 – 29.11.2019r.
a druga 02.03 - 27.03.2020r.
Udział w projektach jest bezpłatny i wszyscy uczniowie maja równy dostęp w procesie rekrutacji.

3