IMG 1426

W Zespole Szkół Nr 1 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przypadającego 14 października. Akademię przygotowały klasy I S i II H kształcące się w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych i technik handlowiec pod kierunkiem nauczycieli pani Katarzyny Lis oraz pani Joanny Gajda.

Przedstawiony przez uczniów humorystyczny montaż słowno- muzyczny był okazją do refleksji dotyczącej pracy nauczyciela oraz codziennego szkolnego życia. Zaprezentowane przez nas zabawne scenki z życia szkoły wywołały uśmiech na twarzach całego grona pedagogicznego.

Akademia była dla nas przede wszystkim okazją do podziękowania Dyrekcji Szkoły, wszystkim nauczycielom, a także pracownikom administracji i obsługi, za codzienny trud i serce wkładane w naszą edukację, wychowanie i opiekę nad nami.

Oprawę muzyczną występu zapewniły dziewczęta z klas IV P-P (technik ekonomista) oraz I L (technik logistyk) pod kierunkiem pani Anny Marzec oraz pani Edyty Żurek.

Samorząd Uczniowski oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli Dyrekcji Szkoły oraz całemu gronu pedagogicznemu najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej życząc przede wszystkim dalszych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji z codziennej pracy z młodzieżą.

Uroczyste spotkanie nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Miechowie.

Nagrodą Starosty Miechowskiego uhonorowani zostali:

• dyr. Marzena Samborska i nauczyciele – Justyna Kwinta, Ewa Nowakowska, Katarzyna Lis;

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:

• Agata Malinowska-Sepielak
  • Władysław Mastrzykowski